O nas

About us content

Wyścigi Om Hansen

Hansen Racing jest największym i wiodącym w Europie dystrybutorem części i akcesoriów do samochodów amerykańskich. Nasz zespół składa się z 70 entuzjastycznych pracowników, którzy są zawsze pod ręką, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Magazyn zlokalizowany w Spånga w Szwecji ma powierzchnię około 14 000 m2 i znajduje się w nim ponad 60 000 numerów części.

Dzięki ponad 700 sprzedawcom detalicznym Hansen Racing może zaoferować klientom łatwy dostęp do naszej szerokiej gamy produktów, niezależnie od tego, czy chcą robić zakupy bezpośrednio na naszej stronie internetowej, czy za pośrednictwem naszej sieci sprzedawców detalicznych.

Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi markowymi dostawcami w USA i rozładowujemy kontenery 40-stopowe raz w tygodniu, co pozwala nam uzupełniać stany magazynowe i zapewniać szybkie dostawy. Hansen Racing również codziennie składa zamówienia na fracht lotniczy, dostarczając części bezpośrednio z USA, aby dostarczyć towar niezawodnie i szybko.

Minęło ponad pół wieku, odkąd Carl, Sessan, Zefir & Mistral Hansen założyli rodzinną firmę Hansen Racing w piwnicznym sklepie przy Stureplan 11 w Östermalm w Szwecji. Był rok 1966, muzyka rock'n'rollowa i amerykańska kultura samochodowa kwitły. Od tego czasu kultura związana z amerykańskimi samochodami żyje w sercach Szwedów i jest podtrzymywana przez pasjonatów. Z pewnością jest coś magicznego i fascynującego w amerykańskich samochodach, co nigdy nie zniknie?

Z dużą dozą pewności możemy z dumą powiedzieć, że Hansen Racing odegrał znaczącą rolę w szwedzkiej kulturze motoryzacyjnej od lat sześćdziesiątych. Trzymaliśmy się ideałów założycielskich Carla i nadal sprzedawaliśmy wykończenia i części zamienne do samochodów amerykańskich. Czyniąc to, zachowujemy wysoki poziom usług i wiedzy specjalistycznej oraz dostarczamy szeroką gamę nowych produktów zgodnie z bieżącym rozwojem przemysłu motoryzacyjnego.

Nasi klienci to zapaleni miłośnicy amerykańskich samochodów, dlatego nasz dialog z nimi jest bezcenny. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych powracających klientów, ich pomoc przyczyniła się do rozwoju naszego asortymentu produktów i określiła naszą ofertę; Nazywamy to „duchem Hansena”.

Dziś firmą kierują trzecie pokolenie Hansen’s, William, Ken & Ted. Właściciele i ich pracownicy podtrzymują firmę rodzinną i tradycje w ciągłym rozwoju.

Kierujemy się mottem „Duma Szwecji od 1966 roku” – przy składaniu zamówienia za naszym pośrednictwem oferujemy Państwu bezpieczną ofertę, ponieważ nie ma żadnych opłat celnych ani innych opłat. Transport lotniczy jest zawsze określany przed złożeniem zamówienia, a wszystkie ceny podawane są w koronach szwedzkich.

Jeśli pojawi się jakakolwiek reklamacja lub otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, jesteśmy tu dla Ciebie i pomożemy Ci rozwiązać problem.


Fakty:

Magazyn o powierzchni 8 000 m2

70 pracowników

60 000 numerów części

Półki magazynowe o pojemności 100 000 m

1 200 półek paletowych

Firma rodzinna założona w 1966 roku